KONST / Oljemålningar / Oljemålning 14413131
nr 1441 3131
Oidentifierad konstnär. Signerad 1947, Stockholm. Olja på pannå, 45x53, yttermått inklusive ram: 56x66 cm
Utrop:
500 kr
Såld:
250 kr
måndag 10 januari 2022
kl 18:56:15
200 kr